مختصری در مورد کارخانه آهن در اصفهان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دفتر قلب سازمان و زیربنای اصلی کارهای سازمان می باشد و کانال ارتباطی بین موسسات و سازمانهای خارجی و قسمتهای مختلف داخلی کارخانه و ادارات تابع کارگزینی کل می باشد.

دراین قسمت چندین دایره مخصوص انجام وظیفه می کنند که هرکدام وظیفه اختصاصی خود را دارند.

شرکت ذوب آهن اولین و بزگترین تولید کننده کشور جمهوری اسلامی ایران است. این شرکت به حول وقوه الهی و با تلاش وهمت کارکنان مجرب و پرتوان، افتخار داشته تا در فراز و نشیب تاریخ کشور ایران بعنوان یک پایگاه اقتصادی شناخته شود و پس از انقلاب اسلامی با رساندن رکورد تولیدات به بالاتر از ظرفیت اسمی، خود را عنوان نهاد شاخص اقتصاد جمهوری اسلامی ایران مطرح نماید.

اکنون فولاد ذوب آهن اصفهان در سطح بالایی از استاندارهای کیفی پای به فراسوی مرزهای میهن میگذارد و با اعتماد و اطمینانی ناشی از دانش فنی و تجرب دیرین تولیدی، به شناساندن کیفیت مطلوب محصولات خود می پردازد.

اخذ گواهینامه ISO 9001 در طراحی و تولید محصولات و نیز کسب پروانه استفاده از مهر استاندارد، خود موید این ادعا می باشد.

تاریخچه سازمان :

 موافقت نامه تأسیس کارخانه ذوب آهن اصفهان در 23 دیماه 1344 هجری شمسی (1965میلادی) در چهارچوب همکاری ها ی فنی - اقتصادی بین دو کشور ایران و شوروی سابق تنظیم و بهره برداری از این مجتمع تا مرحله تولید چدن در سال 1350 و تولید محصولات فولاد ساختمانی در سال 1351 با ظرفیت 600 هزار تن آغاز گردید. این کارخانه واقع دردشت طبس - در 45 کیلومتری جنوب اصفهان - شهر کرد واقع است. کارهای اجرایی احداث واحدهای مختلف کارخانه از سال 1346 آغاز و با ایجاد کارگاههای کمک سازی و کوره بلند شماره یک در نیمه اول دی ماه 1350 بهره برداری از مجتمع با تولید چدن آغاز شد. تولید محصولات فولادی نیز با راه اندازی بخش فولادسازی و مهندسی نورد در دیماه 1351 با ظرفیت 550 هزارتن در سال، کارهای ساختمانی و اجرایی طرح توسعه برای رسیدن به ظرفیت 1/9 میلیون تن در سال با احداث کوره بلند شماره 2 و توسعه بخشهای مختلف آگلومراسیون کک سازی، فولادسازی، نورد و ... شروع شد و عملیات ساختمانی کمپلکس چدن در سال 1357 به اتمام رسید در سال 1374 به عنوان شروع دوران بازسازی اعلام شد.

مسئول اداره : وظیفه مطالعه و تفکیک نامه ها از لحاظ محرمانه بودن و یا عادی بودن آنها را دارد. نظارت کامل برانجام امورات داخلی اداره، شرکتها و شرکت در جلسات متعدد اداری و تبادل نظر با مسئولین مافوق خود، رفع مشکلات احتمالی، نظرات کامل بر امور حضور وغیاب پرسنل و پاسخگویی به مراجعین حضوری از جمله کارهای مسئول اداره می باشد.

دایره پیگیری و صدور احکام : ثبت پیشنویس هایی با اطلاعیه در دفتر مربوط و ارسال و اعاده و پیگیری مدام درجهت تکمیل اطلاعیه های پیش نویس و دقت لازم در این زمینه تا مرحله صدور آنها.

دایره اندیکاتور و بازرسی : ثبت و صدور نامه های وارده در دفتر و بازرسی نامه ها در دفتر بازرسی. 

دایره تحریرات و مقابله : کلیه نامه های اداری که جهت تایپ آماده شده در این دایره تایپ می شود.

دایره ترفیعات : مسئولیت تعیین و برقراری و اصلاح هرگونه تغییرات اعم از افزایش یا کاهش در حقوق، مزایای پرداختی کلیه کارکنان شرکت طبق مفاد آئین -نامه استخدامی و سایر ضوابط و دستورالعملهای صادره به عهده این اداره می باشد. در همین قسمت مدیر و معاون استخدامی نیز کار می کنند که وظیفه خاص خود را دارند. دایره وظیفه استخدام و تأمین نیروی انسانی که از منابع داخلی و چه از منابع خارجی را بعهده دارد. اطلاعات بیشتر برای دریافت لیست کارخانه های فولاد هدف مهندسی نورد عبارت است از تغییر فرم شمش به مقاطع مورد نظر این مهندسی. کارگاه های نورد 500، نورد300، نورد 250/350 و کارگاه های سروی دهنده می باشد. نورد به دو صورت گرم و سرد می باشد. کارگاه های نورد ذوب آهن همگی از نوع نورد گرم می باشد. در نورد گرم شمش پس از رسیدن به درجه حرارت مورد نظر در کوره های نورد از بین غلتکها در حال چرخش عبور می کند و به فرم مورد نظر تبدیل می شود.

گسترش صنایع معدنی کاوه پارس
نوع فعالیت: تولیدی
مدیر عامل: محمد اتابک
رییس هیات مدیره: دکتر محمد مسعود سمیعی نژاد
تاریخ تاسیس: ۱۳۹۰
ناریخ عضویت در انجمن فولاد : ۱۳۹۲
محصولات:  آهن اسفنجی
مشخصات محصول: متالیزاسیون بالای ۹۲ درصد- کربنبالای ۱.۸ درصد-کنسانتره سنگ آهن با ظرفیت ۲.۵ میلیون تن- گندله سازی با ظرفیت ۵ میلیون تن - تولید میلگرد با ظرفیت ۶۰۰ هزار تن
ظرفیت تولید: ۱.۸۰۰.۰۰۰ تن
طرح های توسعه: تولید شمش فولاد با ظرفیت ۲.۴ میلیون تن- ۲.۵ میلیون تن کنسانتره- ۵ میلیون تن گندله سازی- ۶۰۰ هزار تن میلگرد
دفتر مرکزی: تهران - بلوار آفریقا - بلوار آرش غربی - پلاک ۵
تلفنهای دفتر مرکزی: ۰۲۱-۲۳۵۶۴۱۰۰
نمابر دفتر مرکزی: ۰۲۱-۲۳۵۶۴۱۱۹
نشانی کارخانه
تلفن کارخانه
نمابر کارخانه

شرکت نورد  صنعتی و ساختمانی یزد
نوع فعالیت: تولیدی
مدیر عامل: آقای سید بهادراحرامیان
رییس هیات مدیره: آقای سید محمد احرامیان
تاریخ تاسیس: ۱۳۷۸
ناریخ عضویت در انجمن فولاد : ۱۳۸۰
محصولات: انواع شمش فولادی - انواع میلگرد آجدار، ساده و صنعتی - مقاطع طویل فولادی سبک و سنگین
مشخصات محصول: انواع شمش فولادی - انواع میلگرد آجدار، ساده و صنعتی - مقاطع طویل فولادی سبک و سنگین
ظرفیت تولید: ۱/۲میلیون تن
طرح های توسعه: انواع شمش فولادی - انواع میلگرد آجدار، ساده و صنعتی - مقاطع طویل فولادی سبک و سنگین
دفتر مرکزی: تهران - خیابان آزادی - بین خوش و بهبودی - جنب تـأمین اجتماعی شعبه ۱۳ - پلاک ۲۳۵
تلفنهای دفتر مرکزی: ۱۱ - ۶۶۴۳۶۳۰۸ - ۰۲۱ و ۶۱۵۶ - ۰۲۱ (۳۰ خط)
نمابر دفتر مرکزی: ۶۶۹۳۷۹۶۹ - ۰۲۱ و ۶۶۴۲۴۷۵۵ - ۰۲۱
نشانی کارخانه: یزد - جاده کمربندی - کیلومتر ۱۷ - تقاطع جاده تفت
تلفن کارخانه: ۱۲- ۷۲۱۶۶۱۱ - ۰۳۵۱
نمابر کارخانه: ۷۲۳۲۷۱۳ - ۰۳۵۱

مختصری,کارخانه,اصفهان,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 4 مهر 1396 ساعت: 21:06